Vše vlastně začalo u dědy ...

Vše začalo v roce 2010 na jaře, kdy jsme si splnili sen a během tří měsíců si postavili na zahradě vedle baráku hospůdku, Kolničku. Tenkrát jsem věděl, co vše to obnáší, do čeho jdeme, jakou zodpovědnost a pokoru to bude chtít, ale netušil jsem jedno — jak moc velká srdcová záležitost vzniká! Tahle práce je poslání, a  tak to i beru. Je to radost, okamžitá zpětná vazba, baví to nás i naše hosty. A tak nastal čas splnit sen i mému dědovi Josefu Pekárkovi, který tu měl pekárnu a chtěl vedle ní postavit hotel. Jeho sen se však rozplynul v roce 1948…

Jelikož se nám od otevření Kolničky vše dařilo a vyvíjelo dobře, stavba penzionu a k němu navázaná „Kolnička dvojka“ se zdála jako logické vyústění naší práce a další krok vpřed ve šlépějích mého dědy … A tak jsme na podzim 2019 začali.

Nebudu zde sáhodlouze popisovat všechny peripetie, které jsme od tohoto dne s manželkou Peťou zažili a čemu jsme společně s rodinou a našimi zaměstnanci museli čelit, za což jim patří obrovské DĚKUJI !!!
Zkrátka a dobře se to nakonec podařilo a v červenci 2021 jsme po kolaudaci mohli říct…
ANO, DOKÁZALI JSME TO! Otevíráme náš penzion a novou restauraci Kolna.

Penzion nabízí ubytování s 11 pokoji s vlastní koupelnou a jeden prostornější apartmán. V nové restauraci Kolna budeme schopni poskytnout prostor na Vaše oslavy, svatby nebo třeba třídní srazy.

Dalibor a Petra Špejtkovi